Tecrübeli teknik ekibi ve yapmış olduğu yatırımlarla adından kısa sürede sıkça bahsettiren Ülke Enerji, Sage Oil Vac (SOV) Gearbox Yağ Değişim sistemi ile ilgili test ve uygulama eğitimlerini tamamladı.

Devreye alma ve uygulama eğitimleri için ülkemize ziyarette bulunan SOV Avrupa distribütörü Chemical Corporation yetkilileri ile birlikte Balıkesir’de iki gün süren eğitim başarılı şekilde tamamlandı.

Chemical Corporation yetkilileri Steve Stewart ve Stuart Herd, Ülke Enerji teknik ekibinin özellikle rüzgar enerjisi deneyimine dikkat çekerek, Ülke Enerji teknik kadrosunun bu yeni yatırım sayesinde daha verimli işlere imza atacağını belirtti ve başarılar diledi.

Sorunsuz ve başarılı geçen saha uygulamaları sonrasında Ülke Enerji temsilcileri, Gearbox Yağ Değişimi konusunda Chemical Corporation ve SOV markalarının ülkemize kattıkları değeri vurgulayarak Chemical Corporation yetkililerine uzun süreli iş birlikleri için teşekkür ettiler ve SOV konusunda yatırım kararlarının son derece başarılı olduğuna dikkat çektiler.