Rüzgar Türbinlerinin dişli kutusu, jeneratör, yaw ve pitch motor gibi parçalarında daha ilk yıldan itibaren büyük çaplı hasarlar meydana gelebilmektedir. Bu nedenle garanti süresinin bitiminden önce yapılan denetimler türbinler için büyük önem taşır. Ülke Enerji bu tür durumlar ve öncesinde net saptamalar yapmak amacıyla baroskop incelemeleri, yağ analizi, titreşim ölçümleri ve tam görsel denetimler yapmaktadır.

Çok sayıda türbinde inspection işlemi gerçekleştirmiş olan Ülke Enerji, ileri düzeydeki ekspertiz ve kat ettiği ilerleme sayesinde müşterilerinin ürünlerinden en iyi verimi almasını garantilemeyi amaçlar.

Detaylı fotoğraf, video, değerlendirme ve tavsiyeler içeren analizleri ile Ülke Enerji, dişli kutularının verimli çalışabilmesi için gerekli eylemlere öncelik verilmesine yardımcı olur. Böylelikle Ülke Enerji’yi tercih eden müşterilerinin, orijinal ürünlerinde herhangi tehlikeli bir durum meydana gelmeden önce onarım maliyetleri ve duruş sürelerinin azaltılması sağlanmaktadır.

  1. Baroskop ile detaylı dişli kutusu incelemesi
  2. Garanti sonu inceleme
  3. Titreşim analizi
Türbin incelemesinden sonra Ülke Enerji, müşterilerine yapılan işlemler hakkında detaylı bir sonuç raporu sunmaktadır. Sunulan raporlar türbinlerin genel durumunun detaylı bir anlatımının yanı sıra ilerde kullanılabilecek güncellemeler hakkında da öneri ve notlar içermektedir.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN