Periyodik Kontroller/Tamirler ileolası iş kazalarının önüne geçin!


Rüzgar Türbinlerinin ve çalışan teknik personelin güvenliği açısından her yıl düzenli olarak yaşam halatlarının, taşıma ve kaldırma ekipmanlarının, asansörlerin (hoist/fall stop), merdivenlerin, düşüş durdurucu sistemlerin, kurtarma setlerinin, ilkyardım çantalarının ve yangın söndürücülerinin düzenli olarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu ekipmanların acil bir durumda kullanılamamaları sonucu direkt çalışanın hayatı etkilenmektedir.

Türbindeki olası iş kazalarını önlemek adına aşağıda da belirtilen ekipmanların kontrolleri yetkili ve sertifikalı teknik kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Kontrol ve Tamirler

Yıllık Bakımlar
Görsel ve Ölçümlü Kontroller
Ağırlık Testleri
Halat ve Zincir Değişimleri
Asansör Güçlendirmeleri
Ekipman Değişimleri
Düşüş Durdurucu Sistem Tamirleri

için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Enerji üretimi göz önünde bulundurulduğunda, inspection, servis ve bakım hizmetinin hızlı ve zamanında verilebilmesi günümüzde giderek daha önemli hale geliyor. Geç verilen hizmetler pahalı olabiliyor. Kısıtlı bir süre söz konu ise birden fazla teknik ekip ile sahada çalışabilmekteyiz. Ülke Enerji, iş güvenliği, hizmet kalitesi ve güvenilirliği konusunda kendisine yüksek standartlar belirlemiştir. Siz de bu standartlardan yararlanabilirsiniz.

Ülke Enerji teknik personellerinin, ondan fazla ekipman üreticisinden almış olduğu yetkinlik ve sertifikasyon ile birden fazla tedarikçi ile çalışmak zorunda kalmıyorsunuz. Bu sayede ana işlerinize odaklanmak için daha fazla zaman sahip olacaksınız. Tek bir kaynaktan profesyonel ekip tarafından verilen montaj, inspection servis ve bakım hizmetini en fiyatlama ile alabilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN